Ostatní sporty

Adrenalin Cup 2007

• Zveřejněno v Ostatní
AdrenalinCup2007_1.jpg Tož jak už víte, v sobotu 23.června sa v Ostravici konal ADRENALIN CUP, a naši ogaři sa samozřejmě zúčastnili!

Byla to pro ně výzva, tož sa nemohli nechat zahanbiť. A taky že ne! Ze zúčastněných 46 týmů sme dosáhli 12 příčky!

Ráno sme namazali svaly, doštelovali kolo, porovnali křídla a napulírovali kajak, a po nezbytném valašském dopingu (štamprli slivovice) sa vyrazilo na trať.

První startoval Tomáš Schindler (jako nejmladší účastník na trati - 15let) a v cíli na Lysé hoře, po vydatném povzbuzování týmových fanoušků doběhl na 20.místě. Předal štafetu Mirku Krchňákovi, který však nemohl roztáhnuť křídla svého padáku kvůli nepřízni větra. Tož tak další úkol patřil Vašku Šumšalovi, který se svým kajakem přerajtoval Bašku závratnú rychlosťú. A poslednú disciplínú byly horská kola. Na to už sa chystal Matěj Brož, který sa nenechál zahanbiť a dojel nakonec pro celkové 12.místo s časem 3h 39minut.

Tož ogaři předvedli, že Valaši nejsú žádné béčka, a mohli měť z dobrého výsledku opravdovú radosť. Tož tak.

Naposledy změněnopátek, 12 září 2014 17:05